CATERING

Naše akce připravujeme s nádechem street foodu. Lehce atypický catering Vám připravíme na možná i zdánlivě nemožném místě. Dokážeme hostit od 10 do 150 lidí, ale máme zkušenost být součástí cateringu i pro 300 - 1500 osob.

Na terasách officů, na zahradě či v domě, v prostorách luxusního obchodu, ve filmových ateliérech, nebo třeba na Americké ambasádě, venku či uvnitř. Specializujeme se nejenom na DIM SUM čínské knedlíčky, které připravujeme "live" přímo před hosty akce, na menu máme ale i studený raut a nespočet druhů curry, polévek, nudlí a ostatních asijských specialitek dle Vašich představ.
Naše specialitky dokážeme ale přichystat i do boxíků, které si vyzvednete a "rozbalíte" už hotové se vším všudy přímo na oslavě třeba v parku nebo doma.

Catering Vám zajistíme s obsluhou či bez, případně se zajištěním alkoholických či nealkoholických nápojů.

Soukromé oslavy či večírky lze uspořádat dle Vašich představ i v prostorách našeho bistra. Kapacita míst k sezení je 45 osob, s využitím koktejlových stolečků se k nám vejdete pohodlně i v 50-ti.

Chtěli byste zajištění cateringu nebo soukromou akci od našeho teamu? Stačí nás kontaktovat emailem na info@tamarindtree.cz.