KURZY VAŘENÍ

Kurzy vaření v prostorách našeho bistra.

Prostory máme aktuálně uzpůsobeny na kurzy pro max. 8 osob. Díky nižšímu počtu účastníků jsme schopni pověnovat se každému z vás individuálně.

Cena kurzu je 3 300 Kč vč 21% DPH na osobu, v ceně je zahrnut i pitný režim po celý večer - pivo z pivovaru Medvěd, bílé či červené víno, nějaké ty bublinky nebo naše domácí limonády.
Kurz startuje vždy v 17:30 a doba trvání kurzu je cca. 3,5 - 4 hodiny.

Kurzy se konají vždy v minimálním počtu 4 osoby. V případě přihlášení menšího počtu bude kurz po domluvě přesunut na jiný termín.

Kurz lze zrušit či přesunout na jiný termín do sedmi dní před termínem. Od sedmého dne bude účtován poplatek 500 Kč. V případě zrušení nebo přesunu později jak tři pracovní dny před termínem konání kurzu, bude účtována celá částka kurzu.

Informace o aktuálně plánovaných kurzech pak naleznete níže.

Chcete uspořádat soukromý kurz vaření? Stačí nás kontaktovat emailem na info@tamarindtree.cz.

Online rezervace kurzu 

TERMÍNY KURZŮ VAŘENÍ

NOVÝ KURZ 17.10.2023 Malajská kachní Laksa, Sečuánské DIM SUM & Dan Dan nudle

OBSAZENO

Dali jsme opět na další Vaše prosby chystáme nový kurz jehož součástí bude i oblíbená polévka Malajská kachní curry Laksa, Sečuánské vepřové DIM SUM knedlíčky s arašídy a Dan Dan kuřecí nudle.

• Sečuánské vepřové knedlíčky s arašídy

• Malajská kachní curry Laksa polévka - silný kachní vývar, rýžové nudle, kokosové mléko, galangal, limetové listy, laksa listy, chilli, zázvor, limeta, kurkuma, římský kmín, krevetová pasta, vařené vejce

• Dan Dan kuřecí nudle - kuřecí maso, vaječné nudle, sezamová pasta

31.10.2023 The best of TamarindTree DIM SUM

OBSAZENO

Těšit se můžete na kurz plný knedlíčků DIM SUM. Zaměříme se na naše osvědčené, vámi naochutnané "klasiky" z našeho menu. Při naší cestě po Chinatown v Londýně jsme narazili na skvělé válečky na těsto, takže budeme u Potstickers hovězích "válet" jak o život.


• Shu Mai vepřová krkovice, krevety & kaviár masago
• Kachní DIM SUM knedlíčky smažené - pečená trhaná kachna, pak choi, jarní cibulka, rýžové víno & švestková omáčka
• Hovězí Potstickers - hovězí zadní, zázvor, rýžové víno, sezamový olej

7.11.2023 "The best of TamarindTree"

4 VOLNÁ MÍSTA

Dveře naší školy vaření otevřeme těsně před létem, a to v úterý ve znamení "The best of TamarindTree". Jak už název napovídá, menu se bude skládat z našich třech oblíbených jídel.

• Shu mai DIM SUM čínské knedlíčky - vepřové, krevety, kaviár z létající ryby & sójová omáčka s chilli sambalem k namáčení

• Wonton kuřecí polévka se smaženými knedlíčky wonton

• Pad Woon Sen - thajské nudle s krevetami a zeleninou

14.11.2023 Thajské menu & DIM SUM s trhanou pečenou kachnou

8 VOLNÝCH MÍST

V půlce listopadu tematicky zabrousíme do zemí, které jsme si při našich cestách zamilovali, tedy do vod Thajska a s knedlíčky na Taiwan či do ulic Číny:

• Kachní DIM SUM knedlíčky - pečená trhaná kachna, pak choi, jarní cibulka, rýžové víno & švestková omáčka
• Tom Kha polévka s krevetami a kokosovým mlékem
• Thajské zelené curry s kuřecím masem, galangalem, limetovými listy, citrónovou trávou a zeleným chilli

5.12.2023 Malajská kachní Laksa, Sečuánské DIM SUM & Dan Dan nudle

6 VOLNÝCH MÍST

Protože se nám tento kurz naplnil takřka obratem, vypsali jsme další termín ještě do závěru roku. Na co se můžete těšit? Součástí kurzu bude naše oblíbená polévka Malajská kachní curry Laksa, Sečuánské vepřové DIM SUM knedlíčky s arašídy a Dan Dan kuřecí nudle.

• Sečuánské vepřové knedlíčky s arašídy

• Malajská kachní curry Laksa polévka - silný kachní vývar, rýžové nudle, kokosové mléko, galangal, limetové listy, laksa listy, chilli, zázvor, limeta, kurkuma, římský kmín, krevetová pasta, vařené vejce

• Dan Dan kuřecí nudle - kuřecí maso, vaječné nudle, sezamová pasta


RÁDI BYSTE ZAKOUPILI DÁRKOVÝ POUKAZ? 

Poukazy na kurz vaření jsou v ceně 3 300 Kč vč. 21%. Obdarovaný si na základě rezervačního formuláře nebo po napsání na email info@tamarindtree.cz zvolí kurz dle svého výběru.
Poukaz lze zakoupit i vyzvednout kdykoliv u nás v bistru (stabilně je máme připravené i bez rezervace) nebo vám rádi zašleme fakturu a poukaz elektronicky.