SVATEBNÍ CATERING

Kromě klasického cateringu na soukromé akce děláme i "tak trochu jiný" svatební catering. Náš šéfkuchař Láďa Dvořák si během cesty k vysněnému asijskému konceptu prošel i několika českými/evropskými restauracemi a na české kuchyni začínal. Svatební catering tak umíme připravit dle Vašich představ ať už ryze asijský nebo snoubení kuchyně evropské a asijské (představám se prostě meze nekladou).

Jak to probíhá?

Podle potřeby přijedeme s celým týmem před svatbou brzy ráno, případně den dopředu pokud se bude jednat o větší společnost a náročnější přípravy slavnostní tabule. Od počtu osob, a hlavně náročnosti se odvíjí i počet personálu na místě i v rámci přípravy před akcí.

V rámci jídla se zpravidla jedná o zajištění přivítacího rautu před svatbou, slavnostního oběda ať už formou rautu nebo servírovaného a dalšího večerního rautu, případně grilování.

Nabídka se na každou svatbu liší, přizpůsobujeme ji na míru místu, skladbě hostů, představám svatebčanů, každá akce je originál, a proto k ní i individuálně přistupujeme. Jídlo připravujeme čerstvé z kvalitních surovin od našich osvědčených dodavatelů.

Servis kolem pití běžně nezajišťujeme, ale rádi Vám zašleme kontakt na naše osvědčené dodavatele, případně doporučujeme poptat samotné svatební místo, které dle našich zkušeností má i kontakty na lidi z okolí, kteří jim servis na svatbách zajistí.

Rádi Vám poradíme i s organizací celého Vašeho dne.

Lze zapůjčit vybavení?

Na svatbu Vám můžeme pronajmout náš porcelán, mísy na polévku či ostatní keramiku a příbory, lze zapůjčit i sklo k založení na společný stůl (sklenice na víno, vodu, džbány, pivo, nealkoholické nápoje aj.) a další vybavení. Nově máme k zapůjčení i dekorace (svícny kovové a skleněné, vázy, látkové ubrousky, běhouny, čísla na stoly, nádobí na sweet bar, cedulky do fotokoutku, světýlka aj.), v případě zájmu Vám rádi zašleme kompletní seznam všech našich dekorací, které naleznete i pod záložkou: https://www.tamarindtree.cz/dekorace-na-svatby/.

Kolik to bude stát?
Cena je vždy individuální, vychází z průběhu celého dne, který se na každé svatbě může lišit, ceny použitých surovin, náročnosti přípravy, vzdálenosti a vybavenosti svatebního místa a dle toho i pořizování/ zapůjčování vybavení, ceny paliva, ceny energií, počtu aut a lidí - práce na místě a před akcí apod. Vždy je pro nás jednodušší vědět Vaši představu ceny a z toho vycházet než z menu nakonec škrtat kvůli menšímu budgetu.

Paradoxně menší svatba může ale nakonec podražit částku na jednu osobu, protože přípravy před svatbou i na místě, auta která na akci jedou, servis, a vše kolem zůstává stejné, pouze se změní množství surovin ze kterých se vaří.

Znáte termín obřadu a rádi byste svatební catering od nás?

V případě zájmu napište na email info@tamarindtree.cz, pokud nebudeme mít ve Vámi vybraný termín již jinou akci, rádi s Vámi naplánujeme vše potřebné.

Aktuálně volné termíny v roce 2024:
Svatební i street foodovou sezónu už máme téměř kompletně zaplňěnou, pár volných sobotních termínů se ale ještě najde (v týdnu pak lze termín individuálně domluvit dle potřeby).                         

  • víkendy v červenci: 27.7.2024 (předběžně rezervovaný - na dotaz)
  • víkendy v srpnu: 24. (předběžně rezervovaný - na dotaz) & 31.8.2024
  • víkendy v září: 21.9.2024 (předběžně rezervovaný - na dotaz)
  • víkendy v říjnu: 12. & 19.10.2024

Otevřeli jsme plánování svatebních cateringů pro rok 2025, sezóna 2024 je sice v plném proudu, ale už se nám pomalu začínají předběžně scházet i nějaké ty víkendové termíny do příštího roku.

Akuálně obsazené termíny pro rok 2025:

  • 18.-21.4.2025, 3.5.2025, 21.6.2025, 28.6.-6.7.2025, 26.7.2025, 2.8. & 9.8.2025