SVATEBNÍ CATERING

Kromě klasického cateringu na soukromé akce děláme i "tak trochu jiný" svatební catering. Náš šéfkuchař Láďa Dvořák si během cesty k vysněnému asijskému konceptu prošel i několika českými/evropskými restauracemi a na české kuchyni začínal. Svatební catering tak umíme připravit dle Vašich představ ať už ryze asijský nebo snoubení kuchyně evropské a asijské (představám se prostě meze nekladou).

Jak to probíhá?

Podle potřeby přijedeme s celým týmem před svatbou brzy ráno, případně den dopředu pokud se bude jednat o větší společnost a náročnější přípravy slavnostní tabule. Od počtu osob, a hlavně náročnosti se odvíjí i počet personálu na místě i v rámci přípravy před akcí.

V rámci jídla se zpravidla jedná o zajištění přivítacího rautu před svatbou, slavnostního oběda ať už formou rautu nebo servírovaného a dalšího večerního rautu, případně grilování.

Nabídka se na každou svatbu liší, přizpůsobujeme ji na míru místu, skladbě hostů, představám svatebčanů, každá akce je originál, a proto k ní i individuálně přistupujeme. Jídlo připravujeme čerstvé z kvalitních surovin od našich osvědčených dodavatelů.

Jsme Vám schopni poradit i s organizací celého Vašeho dne.

Lze zapůjčit vybavení?

Na svatbu Vám můžeme pronajmout náš porcelán, mísy na polévku či ostatní keramiku a příbory, lze zapůjčit i veškeré sklo (sklenice na víno, vodu, džbány, pivo, nealkoholické nápoje aj.) a další vybavení. Nově máme k zapůjčení i dekorace (svícny kovové a skleněné, vázy, látkové ubrousky, běhouny, čísla na stoly, nádobí na sweet bar, cedulky do fotokoutku, světýlka aj.).

Kolik to bude stát?

Cena je vždy individuální, vychází z průběhu celého dne, který se na každé svatbě může lišit, ceny použitých surovin, náročnosti přípravy, vzdálenosti a vybavenosti svatebního místa a dle toho i pořizování/ zapůjčování vybavení, ceny paliva, ceny energií, počtu aut a lidí - práce na místě a před akcí apod. Vždy je pro nás jednodušší vědět Vaši představu ceny a z toho vycházet než z menu nakonec škrtat kvůli menšímu budgetu.

Paradoxně menší svatba může ale nakonec podražit částku na jednu osobu, protože přípravy před svatbou i na místě, auta která na akci jedou, servis, a vše kolem zůstává stejné, pouze se změní množství surovin ze kterých se vaří.

Znáte termín obřadu a rádi byste svatební catering od nás?

V případě zájmu napište na email info@tamarindtree.cz, pokud nebudeme mít ve Vámi vybraný termín již jinou akci, rádi s Vámi naplánujeme vše potřebné.

Aktuálně volné termíny o víkendu (v týdnu pak lze termín individuálně domluvit dle potřeby):
- 8. a 15. dubna 2023
- nově uvolněný termín po přesunu svatby 29.dubna 2023
- 13. a 27. května 2023
- 10. a 17. června 2023
- 1. července (předběžně rezervováno - na dotaz)
- 15. července
- 26. srpna 2023
- 2. a 23. září 2023
- 14., 21. a 28. října 2023