SVATEBNÍ CATERING

Kromě klasického cateringu na soukromé akce děláme i "tak trochu jiný" svatební catering. Náš šéfkuchař Láďa Dvořák si během cesty k vysněnému asijskému konceptu prošel i několika českými/evropskými restauracemi a na české kuchyni začínal. Svatební catering tak umíme připravit dle Vašich představ ať už ryze asijský nebo snoubení kuchyně evropské a asijské (představám se prostě meze nekladou).

Jak to probíhá?

Podle potřeby přijedeme s celým týmem před svatbou brzy ráno, případně den dopředu pokud se bude jednat o větší společnost a náročnější přípravy slavnostní tabule. Od počtu osob, a hlavně náročnosti se odvíjí i počet personálu na místě i v rámci přípravy před akcí.

V rámci jídla se zpravidla jedná o zajištění přivítacího rautu před svatbou, slavnostního oběda ať už formou rautu nebo servírovaného a dalšího večerního rautu, případně grilování.

Nabídka se na každou svatbu liší, přizpůsobujeme ji na míru místu, skladbě hostů, představám svatebčanů, každá akce je originál, a proto k ní i individuálně přistupujeme. Jídlo připravujeme čerstvé z kvalitních surovin od našich osvědčených dodavatelů.

Jsme Vám schopni poradit i s organizací celého Vašeho dne.

Lze zapůjčit vybavení?

Na svatbu Vám můžeme pronajmout náš porcelán, mísy na polévku či ostatní keramiku a příbory, lze zapůjčit i veškeré sklo (sklenice na víno, vodu, džbány, pivo, nealkoholické nápoje aj.) a další vybavení. Nově máme k zapůjčení i dekorace (svícny kovové a skleněné, vázy, látkové ubrousky, běhouny, čísla na stoly, nádobí na sweet bar, cedulky do fotokoutku, světýlka aj.), v případě zájmu Vám rádi zašleme kompletní seznam všech našich dekorací, které naleznete i pod záložkou: https://www.tamarindtree.cz/dekorace-na-svatby/.

Kolik to bude stát?
Cena je vždy individuální, vychází z průběhu celého dne, který se na každé svatbě může lišit, ceny použitých surovin, náročnosti přípravy, vzdálenosti a vybavenosti svatebního místa a dle toho i pořizování/ zapůjčování vybavení, ceny paliva, ceny energií, počtu aut a lidí - práce na místě a před akcí apod. Vždy je pro nás jednodušší vědět Vaši představu ceny a z toho vycházet než z menu nakonec škrtat kvůli menšímu budgetu.

Paradoxně menší svatba může ale nakonec podražit částku na jednu osobu, protože přípravy před svatbou i na místě, auta která na akci jedou, servis, a vše kolem zůstává stejné, pouze se změní množství surovin ze kterých se vaří.

Znáte termín obřadu a rádi byste svatební catering od nás?

V případě zájmu napište na email info@tamarindtree.cz, pokud nebudeme mít ve Vámi vybraný termín již jinou akci, rádi s Vámi naplánujeme vše potřebné.

Aktuálně volné termíny v roce 2024:
Novou svatební i street foodovou sezónu začínáme pomalinku plánovat, volné termíny zatím ještě máme (v týdnu pak lze termín individuálně domluvit dle potřeby).

 • víkendy v dubnu: 6., 14. a 20.4.2024
 • víkendy v květnu: 11. a 25.5.2024
 • víkendy v červnu: 1.6.2024
                                  & 15.6.2024 (předběžně rezervovaný - na dotaz)
                                   & 29.6.2024 (předběžně rezervovaný - na dotaz)
 • víkendy v červenci: 13. a 27.7.2024
 • víkedny v srpnu: 24. a 31.8.2024
 • víkendy v září: 21. a 29.9.2024
                                & 7.9.2024 (předběžně rezervovaný - na dotaz)
 • víkendy v říjnu: 12. a 19.10.2024